Hakkımda

Merhaba Ben Uğur

1987 Edirne doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Sektöre girdiğim 2010 yılından bu yana birçok kurumsal şirkette çalıştım ve web tasarım projesini profesyonel olarak tamamladım.

Serbest olarak web tasarım, wordpress siteler, HTML5/CSS3 ön yüz/front end kodlama alanlarında; özgün, amaca uygun ve en güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak, masaüstü web tarayıcılar yanında mobil/tablet (Android/IOS) cizhazlarda da sorunsuz çalışabilen %100 responsive uyumlu profesyonel işler çıkarmaktayım.

Ekibim de Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi doğrultusunda çalışmalar yapan arkadaşlarım var, her biri kendi alanında profesyonel insanlar ve Türkiye’de bilinen bir çok marka ile beraber çalışmaktadırlar.

Siz de markanızı amatör ellere teslim edip mağdur olmayın! Markanızın profesyonel ellerde şekillenmesi için benimle iletişime geçin.

Ne yapıyoruz?

İlk önce sizinle bir toplantı yaparak isteklerinizi dinleyerek, size en uygun projelerle birlikte ve yol adımlarını da anlattığımız bir sunum hazırlıyoruz.

Daha sonra bu adımlar doğrultusunda teklifimizi sunuyoruz ve teklifimiz onaylanınca ücretin %50’sini peşin alarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Bütün çalışmalarımızı bitirdikten sonra ücretin geriye kalanını sizden talep edip projeyi teslim ediyoruz.

İlerleyen zamanlarda teknik destek kısmını da yaptığımız tüm projelerde sabit olarak veriyoruz.

Web tasarım , herhangi bir ürün ya da içeriği elektronik web sayfalarında sunma niyetiyle, kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımıyla erişebileceği bir mecradır.

Web tasarımı, web sayfası veya e-posta gibi dijital bir öğenin görsel tasarımını oluşturmaktır.

Bir web sitesi, dünyanın dört bir yanındaki birçok insanla iletişim kurmanın en etkili araçlarından biridir.

Son yıllarda sosyal medyanın, marka değerinin artırılmasında ve e-ticaretin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu görüyoruz.

Bugün markaların çoğu sosyal medyayı daha etkili kullanabilmek için kendini geliştiriyor. Neden mi?

Çünkü dünya genelinde en çok ziyaret edilen 10 web sitesinin 5’i sosyal ağ siteleridir.

Ne işle meşgul olursanız olun, tasarımla ilgili ihtiyacınız mutlaka olmaktadır.
bir KATALOG, bir AMBALAJ veya KURUMSAL KİMLİK TASARIMI İhtiyaç anında sizler için buradayız…

Gelişen rekabet çağında, her şeyin görsel kaliteye dönüştüğü bu dönemde , sizde KURUMSAL ya da BİREYSEL olarak, bir tasarımcı ile çalışmanız gerektiğini kabul ediyorsanız EN DOĞRU ADRESTESİNİZ…

E-Bülten