Portfolyo
 • Surveyinggroup.com

  Surveyinggroup.com ücretsiz olarak, sadece internet üzerinden yayın yapan dikey bir portaldır. Sektörel gündemi belirleyen konular ve gerçekleştirilen etkinlikler (Kongre, Seminer, Çalıştay) ile ilgili yayınlardan (gazete, dergi, online yayın, Çeviri vb ) derlenen haberlerden oluşur.

 • Cosocialnetwork.com

  Cosocialnetwork.com ile kendi “network”unuzu  yaratabilirsiniz… Geniş internet ağına kendi networklerinizi bulabileceğiniz bir sayfa : Co-Social Network. Dönem gereği iş hayatına atılmanın önceliklerinden biri, kendi profesyonel ağınızı oluşturmak ki bu da tahmin ettiğiniz kadar kolay olmuyor.

 • Hepsiblogger.com

  Hepsiblogger.com sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.

 • İksirresorttown.com

  İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası’nın hikayesi, Matematik Öğretmeni İksir Sema Aydın’ın doğduğu topraklara dönmesiyle başlar ve başarılı bir girişimcilik örneğine dönüşerek büyümeye devam eder.

E-Bülten